En Yeni Yazılar

Oda Oda Minimalizm / 5-Banyo

Banyo bölümü belki de en eğlenceli ve kısa sürecek alan olabilir.Öncelikle bir banyoda ne olması gerekir bunları belirlememiz gerekli…

1-Duş için ;-şampuan – duş jeli & sabun -kese -bornoz-saç havlusu -ayak havlusu…(Bu noktada ürünleri olabildiğine organik tercih etmeye ve gerçekten ihtiyacınıza uygun tek ürün kullanmaya gayret edin.Unutmayın bu ürünlerin markaları farklı olsa da içerikleri hemen hemen aynı ve çoğunlukla aynı etkiyi sağlayacak.Temiz içerikli tercih edeceğiniz ihtiyacınıza uygun bir ürünü gerekmedikçe pazarlama oyunlarına kanıp değiştirmemenizi umarım.)

2-Günlük ;Yüz yıkama sabunu&jeli -el yıkama sabunu-diş fırçası-diş macunu -havlu

3-Tuvalet kağıdı,kağıt havlu,misafirler için havlu.

4-Deterjan türevleri

5-Kirli çamaşır sepeti

6-Çamaşır makinesi,saç kurutma  makinesi.

İşte size ana hatlarıyla bir banyo içinde olması gerekenler.Bundan sonrası sizin yaşam stilinize göre eklenebilir ve çıkartılabilir.

Fakat bu noktada dikkat etmeniz gereken her ürünün bir yerinin olması ve sırf indirim var diye stoklama yapmamanız.Bu daha çok kullanmanıza ve israfa neden olur.Emin olun bu ürünler neredeyse her ay farklı marketlerde indirime giriyor.

Birde bu ürünlerin kimyasal olduğunu unutmayıp olabilecek minimum seviyede kullanmaya dikkat etmemiz gerekiyor.Hem kendi hem de doğanın sağlığı için bu bir borç!

Çok fonksiyonlu ürünlerden yardım alabilirsin.Birden fazla işi yapabilecek tek ürünler size çok daha fazla yaşam alanı sağlayacaktır.

Son olarak ürünlerin son kullanma tarihlerini kontrol etmeyi unutmayın.SKT tarihi geçmiş ürünleri dolaplarınızda bulundurmak eşya külfetinden fazla bir işe yaramayacaktır.

Potansiyelini keşfetmen dileğiyle.

 

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

ÇİSEM ARACI AYVALI hakkında ()
İşletme mezunu bir Sosyolog adayı.. Bana yorum ile veya modernminimalizm@gmail.com adresi üzerinden ulaşabilirsiniz, Potansiyelinizi keşfetmeniz dileği ile....

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: